Uprzejmie prosimy o niewnoszenie na teren szkoły hulajnog

KOMUNIKAT!

Od  28 maja wejście do szkoły odbywać się będzie wejściem głównym.

 

 


 Maj

Szkolny konkurs informatyczny kl. VI

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEJ TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ "DETEKTYW NA TROPIE..."

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO "WIERSZE EMILII WAŚNIOWSKIEJ"

Drużynowy Wielobój Pływacki dzieci 10 i 11 lat

Wycieczka do Deli Park

Projekt "Ogarnąć Poznań"

Zakończenie turnieju "Wiem, co czytam"

II część szachowych mistrzostw SP 34

Szachowe mistrzostwa SP 34

Szkolny konkurs językowy - zmiana terminu konkursu. Odbędzie się w dniu 19 maja o godzieie 1525

Konstytucja 3 Maja


Kwiecień

Warsztaty z ilustratorką książek Emilii Waśniowskiej

 Grand Prix - styl motylkowy

Sztuka Ruchomych Obrazów

Dzień Ziemi

Tydzień ekologiczno - zdrowotny pod hasłem: "Trzymaj formę"

Szachowe Mistrzostwa SP 34


Ogólnopolskie Zawody Pływackie

Wyniki szkolnego konkursu o Janie Pawle II


Wiosenne warsztaty

Uczeń 34-tej Małym Poznaniakiem"

Konkurs "Główka pracuje-Junior"

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „ Wiem, co czytam”

Gość w bibliotece szkolnej

Konkurs "Wiem, jak ratować życie"

Regulamin konkursu o papieżu Janie Pawle II

Sprawdzian klas szóstych

Marzec

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,Gżegżółka 2015" dla klas I-III

Przedstawienie wielkopostne

WYNIKI VI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „WIELKANOCNA POCZTÓWKA 2015r.”

 

Wyniki konkursu ortograficznego „Mistrz Ortografii” klasa VI

Rekolekcje wielkopostne

WARSZTATY LITERACKIE W KSIĘGARNI ZYSK - SPOTKANIE Z AUTORKĄ KSIĄŻKI WERONIKĄ KUROSZ

XXV Jubileuszowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych miasta Poznania o Puchar Prezydenta miasta Poznania, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej

Finał VIII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Poznaniu i Wielkopolsce „60 punktów na szóstkę” pod hasłem „Z Wielkopolski w świat”

Kiermasz Wiosenny

Wizyta Michała Bednarka

 

Luty

Święto Sztandaru

Pływali dla Zosi

WARSZTATY LTERACKIE W KSIĘGARNI ZYSK

Styczeń


Baliki karnawałowe kl. O - III

Projekt "Zmieniamy świat serce po sercu"

Rogalowe Muzeum Poznania

Bezpieczeństwo dzieci w naszej szkole

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE”

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w naszej szkole

Piątkowski Turniej Piłki Wodnej

 

Grudzień

Pastorałka w naszej szkole

Wigilja oddziału przedszkolnego

Wiem co jem

Tydzień w tonacji marchewkowej

Zimowy Turniej Arkonii

Zawody mikołajkowe

Klasa I b w Muzeum w Rogalinie

Zawody pływackie "Grand Prix"

Klasa 3a i 3e w Szreniawie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Konkurs czytelniczy z języka angielskiego dla klas III-VI

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ ŚWIĄTECZNA POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA 2014r.”

 Skunksy w bibliotece!

Brama Poznania - warsztaty kl. I b

FINAŁ KONKURSU NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

Zaproszenie na kiermasz świąteczny

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - wyniki (etap szkolny)

Warsztaty bożenarodzeniowe

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 
 

Listopad

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Szkolny etap "Złotej Żabki" z języka polskiego odbędzie się 20 listopada

Konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim

Olimpiada języka angielskiego

Obchody 11 listopada w naszej szkole

Zawody pływackie

Klasa 3A na warsztatach „U Marcina na imieninach”.

25 Halowy Turniej Piłki Nożnej

Finał Wojewódzki w drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Akcja "Nakrętki"

Konkurs plastyczny "NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY

Koci Developer

Turniej o Puchar Tymbarka

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego kl. VI

Konkurs pięknego czytania - regulamin

Klasa III d w Starym ZOO

Wycieczka szkolnego szkoła historycznego

Światowy Dzień Pluszowego Misia

 

Październik

Projekt "Ogarnąć Poznań"

Konkurs piosenki anglojęzycznej dla  klas II - VI

Klasa 3 a i 3 f na wycieczce w lesie.

Klasa 1 d w Teatrze Animacji

Klasy 1e i 1f w Teatrze Animacji

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego „Brama Poznania”

Dzień Białej Laski

Inauguracja Akademii Przyszłości

Klasa 3 a z wizytą w jednostce straży pożarnej

U Marcina... na imieninach

Klasa III d w Muzeum Historii Miasta

Warsztaty historyczne kl. V a

Warsztaty jesienne kl. II d

 

 

 Wrzesień

Inauguracja roku szkolnego...

Międzynarodowy Festiwal Chórów Dziewczęcych
Klasa 3a w Teatrze Animacji

Wakacyjne wspomnienia dzieci z klas 0-3

Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

Spotkanie z prezesem stowarzyszenia "Benek"

Sprzątanie świata

 


Lekcje z etyki

zaczynają się od 29 września( poniedziałek)

 

Klasy pierwsze

Ia,b,d + oddział przedszkolny

               czwartek             12.45 – 13.30

                 piątek                                                                sala – łącznik

Ic,e,f,g,i,

Wtorek – godz. 12.45 – 13.30 – sala 41d

Środa – godz. 12.45 – 13.30 – sala łącznik

Klasy drugie i trzecie

Poniedziałek – godz. 15.35 – 16.15 – sala 11c

 

Klasy czwarte, piąte, szóste

Piątek – godz. 13.45 – 1525 – sala 29c

 
bip
stawia
power
 
 
Galeria
Wyszukaj na stronie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to), z poważaniem, Pani Dyrektor

Czy akceptujesz cookies na naszej stronie?

EU Cookie Directive Module Information