Harmonogram zajęć opiekuńczo – wychowawczych w dniach od 22 do 24 grudnia 2014r. i od 29 do 31 grudnia 2014r. (dla dzieci zgłoszonych) - zobacz

 

 


 

Grudzień

 

Zimowy Turniej Arkonii

Zawody mikołajkowe

Klasa I b w Muzeum w Rogalinie

Zawody pływackie "Grand Prix"

Klasa 3a i 3e w Szreniawie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX


Konkurs czytelniczy z języka angielskiego dla klas III-VI

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ ŚWIĄTECZNA POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA 2014r.”

 Skunksy w bibliotece!

Brama Poznania - warsztaty kl. I b

FINAŁ KONKURSU NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

 

Zaproszenie na kiermasz świąteczny

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - wyniki (etap szkolny)

Warsztaty bożenarodzeniowe

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 

 

Listopad

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Szkolny etap "Złotej Żabki" z języka polskiego odbędzie się 20 listopada

Konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim

Olimpiada języka angielskiego

Obchody 11 listopada w naszej szkole

Zawody pływackie

Klasa 3A na warsztatach „U Marcina na imieninach”.

25 Halowy Turniej Piłki Nożnej

Finał Wojewódzki w drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Akcja "Nakrętki"

Konkurs plastyczny "NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY

Koci Developer

Turniej o Puchar Tymbarka

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego kl. VI

Konkurs pięknego czytania - regulamin

Klasa III d w Starym ZOO

Wycieczka szkolnego szkoła historycznego

Światowy Dzień Pluszowego Misia


 

 

Październik

Projekt "Ogarnąć Poznań"

Konkurs piosenki anglojęzycznej dla  klas II - VI

Klasa 3 a i 3 f na wycieczce w lesie.

Klasa 1 d w Teatrze Animacji

Klasy 1e i 1f w Teatrze Animacji

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego „Brama Poznania”

Dzień Białej Laski

Inauguracja Akademii Przyszłości

Klasa 3 a z wizytą w jednostce straży pożarnej

U Marcina... na imieninach

Klasa III d w Muzeum Historii Miasta

Warsztaty historyczne kl. V a

Warsztaty jesienne kl. II d

 

 

 

 

 Wrzesień

Inauguracja roku szkolnego...

Międzynarodowy Festiwal Chórów Dziewczęcych
Klasa 3a w Teatrze Animacji

Wakacyjne wspomnienia dzieci z klas 0-3

Uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych

Spotkanie z prezesem stowarzyszenia "Benek"

Sprzątanie świata

 


Lekcje z etyki

zaczynają się od 29 września( poniedziałek)

 

Klasy pierwsze

Ia,b,d + oddział przedszkolny

               czwartek             12.45 – 13.30

                 piątek                                                                sala – łącznik

Ic,e,f,g,i,

Wtorek – godz. 12.45 – 13.30 – sala 41d

Środa – godz. 12.45 – 13.30 – sala łącznik

Klasy drugie i trzecie

Poniedziałek – godz. 15.35 – 16.15 – sala 11c

 

Klasy czwarte, piąte, szóste

Piątek – godz. 13.45 – 1525 – sala 29c

 
Galeria
Wyszukaj na stronie
bip
stawia
power

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to), z poważaniem, Pani Dyrektor

Czy akceptujesz cookies na naszej stronie?

EU Cookie Directive Module Information