Otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Szkoły Odkrywców Talentów!

Niezwykle miło nam poinformować, że Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie przyznał  Szkole Podstawowej nr 34  im. Wojska Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8 tytuł Szkoły Odkrywców Talentów.  To dla nas wielkie  wyróżnienie.  Jest dowodem, że nauczyciele w szczególny sposób przyczyniają się do odkrywania, wspierania zdolności, zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży.  Nasza systematyczna praca z uczniami przyczynia się do rozwijania ich talentów i osiągania przez nich wysokich wyników w nauce oraz zdobywania najwyższych laurów  w  konkursach przedmiotowych, sportowych i artystycznych.

Zobacz:
załączniki 1