Obaszar V

Sportowe zajęcia pozalekcyjne, to obszar trzeci, który realizowaliśmy. Wśród bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych wybraliśmy 3: obóz sportowo-rekreacyjny Żerków 2014, który prowadził Łukasz Piechna, turniej halowej piłki nożnej, który prowadził Krzysztof Rex i pozalekcyjne zajęcia sportowe odbywające się w naszej szkole z piłki siatkowej i piłki nożnej.

Obóz sportowo-rekreacyjny odbywał się w drugim tygodniu ferii zimowych. Uczestniczyło w nim 11 uczniów naszej szkoły.

Zajęcia sportowe z piłki siatkowej i piłki nożnej odbywają się przez cały rok szkolny i uczestniczą w nich chętni uczniowie naszej szkoły. Dzieci, które uczestniczą w tych zajęciach często reprezentują szkołę w różnego rodzaju zawodach sportowych.

Turniej halowej piłki nożnej to również impreza cykliczna, odbywająca się corocznie, w której biorą udział uczniowie wielu szkół z Poznania i okolic.