Samorząd uczniowski

W dniu 29.09.2017roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nowy przewodniczącym został Paweł Szeląg z 7a zyskując 241 głosów. Zastępcą została Anna Lewandowska z 5f uzyskując 65 głosów a drugim zastępcom została Joanna Górna z 5a z liczbą głosów 53. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy samych sukcesów.
Co Was czeka w tym roku? Już ogłosiliśmy konkurs związany z Międzynarodowym dniem ptaków, w holu szkoły zawisła wystawa Waszych prac. Cieszymy się z Waszej aktywności choć ubolewamy, że nadal nie wszystkie klasy biorą czynny udział w konkursie na Najlepszą Klasę w Szkole. Wiele klas nie wybrało swoich reprezentantów do Samorządu. Terminy spotkań Samorządu wiszą w Naszej gablocie informacyjnej na holu szkoły.
W najbliższych planach czeka nas wiele konkursów. W październiku czekają Was dwa konkursy. Postanowiliśmy uczcić „Tydzień pisania listów” konkursem dla klas 4-7 na najpiękniejszy list do przyjaciela, natomiast klasy 0-3 na kartki pocztowe ręcznie wykonane. Z końcem października rozstrzygniemy konkurs Halloweenowy i Zaduszkowy- na ozdobienie waszych sal.
W listopadzie planujemy konkurs cosplayowy z okazji Dnia bajek oraz akcję na plakat o tolerancji.
O kolejnych akcjach dowiecie się z zakładki akcje Samorządu Uczniowskiego.
Z dodatkowych informacji to już wkrótce w holu szkoły zawiśnie skrzynka na listy do Samorządu Uczniowskiego. Będziecie mogli tam wypisać Wasze pomysły na konkursy, różne akcje ale również na wasze prośby nad czym powinniśmy jako Samorząd popracować aby w szkole się lepiej działo. Jest to pomysł Naszego przewodniczącego Pawła Szeląga z 7a, który od razu zabrał się ciężko do pracy i stara się zrealizować swoje obietnice wyborcze.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Gabriela Wołosz