Wydarzenia

 Czterolatki w szkolnej bibliotece
 Niedawno gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 190. Z entuzjazmem oglądały księgozbiór i słuchały opowieści o naszych gościach. Przedszkolaki obiecały do nas wrócić! Chyba im się podobało…

bi1 bi2

NAJMŁODSI TEŻ WYPOŻYCZAJĄ!
Dzieci z oddziałów przedszkolnych poznały książki przeznaczone właśnie dla nich. Świetnie się bawiły przy opowiadaniach o Panu Kuleczce Wojciecha Widłaka. Czytanie rozdziału pt. „Porządki” pokazało, że przedszkolaki lubią sprzątać swoje kąciki i pokoje 🙂

b4 b5

 


 

KAMISHIBAI
Kamishibai to tradycyjna japońska sztuka opowiadania historii za pomocą ilustracji.
Uczniowie klas 2 i 3 obejrzeli w bibliotece szkolnej przedstawienia pt. „Kotka Milusia” i „Legenda o Skarbniku” zaprezentowane przez panią Mariolę Muszyńską z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej.

dsc09883 b3 b2


 

Pasowanie uczniów klas 1 na czytelników biblioteki
W październiku nasi pierwszoklasiści zostali czytelnikami biblioteki szkolnej.Poznali sposób wypożyczania książek, a potem razem z Lassem i Mają rozwiązywali w czytelni zagadki detektywistyczne. Mamy nadzieję, że ten dzień będzie dla nich początkiem wielkiej przygody, jaką jest samodzielne czytanie książek. 

img_1201 img_1208

Jak co roku w ostatnią niedzielę września w parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika odbył się festyn parafialny. Członkowie Fundacji „Pomysł na życie” i Klubu Humanitarnego „Od serca” prowadzili stoisko pod nazwą „Pomysł na warzywa”. Były zabawy, gry i kolorowanki. Chętni mogli zapoznać się z przepisami na pyszne i zdrowe potrawy z warzyw.
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC